خانه / عمومی / رئیسی: از کاندیداتوری در انتخابات پشیمان نیستم

رئیسی: از کاندیداتوری در انتخابات پشیمان نیستم

به نقل از سایت سیمرغ و به گزارش دویاس رئیسی: از کاندیداتوری در انتخابات پشیمان نیستم و ورود اینجانب به عرصه انتخابات به جهت انجام یک وظیفه بود و این اتفاق نیفتاد مگر بعد از درخواست‌های متعدد مردم و نخبگان.حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی (ع) درباره کاندیداتوری در انتخابات ۹۶ گفت: ورود اینجانب به …برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید .

رئیسی: از کاندیداتوری در انتخابات پشیمان نیستم

به نقل از سایت سیمرغ و به گزارش دویاس رئیسی: از کاندیداتوری در انتخابات پشیمان نیستم و

رئیسی: از کاندیداتوری در انتخابات پشیمان نیستم

ورود اینجانب به عرصه انتخابات به جهت انجام یک وظیفه بود و این اتفاق نیفتاد مگر بعد از درخواست‌های متعدد مردم و نخبگان.

انتخابات رئیسی

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی (ع) درباره کاندیداتوری در انتخابات ۹۶ گفت: ورود اینجانب به عرصه انتخابات به جهت انجام یک وظیفه بود و این اتفاق نیفتاد مگر بعد از درخواست‌های متعدد مردم و نخبگان؛ بنابراین اگر به گذشته نیز برگردم، همان تصمیمی را خواهم گرفت که آن روز گرفتم. در صحت تصمیم خود ذره‌ای تردید ندارم و یک‌درصد پشیمان نیستم.
خبرگزاری تسنیم؛ با حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی (ع) گفتگو کرده است.
 
بخشی از گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین رئیسی را در ادامه می خوانید:
 
آستان قدس از پروژه تجاری «مشهد مال» خارج شد زیرا این قبیل پروژه‌های گران قیمت به‌طور طبیعی منجر به ارائه محصولات شرکت‌های خارجی می‌شود.

آستان قدس در پروژه‌های جاده‌ای مثل جاده چناران- مشهد سرمایه‌گذاری کرده، اگرچه این قبیل سرمایه‌گذاری‌ها نسبت به پروژه‌های ساخت واحدهای تجاری سود اقتصادی کمتری دارند.

انتخابات و رئیسی

در گذشته آستان قدس تنها حساب‌رسی داخلی داشت، اما از ابتدای حضور، بنده حساب‌رسی خارج از آستان قدس را نیز فعال کردم.

ورود اینجانب به عرصه انتخابات به جهت انجام یک وظیفه بود و این اتفاق نیفتاد مگر بعد از درخواست‌های متعدد مردم و نخبگان؛ بنابراین اگر به گذشته نیز برگردم، همان تصمیمی را خواهم گرفت که آن روز گرفتم. در صحت تصمیم خود ذره‌ای تردید ندارم و یک‌درصد پشیمان نیستم.
 
حقیقتاً و برای چندمین بار عرض می‌کنم سپاسگزار آن اعتماد ۱۶ میلیونی هستم که با وجود باران سیل‌آسای تهمت و تخریب، باز هم به بنده اعتماد کردند؛ این موضوع فارغ از اینکه به بنده رأی داده شده، واقعاً جای تأمل و بررسی دارد.
 
حقیقتاً خود بنده این حجم از تخریب و ترساندن مردم را پیش‌بینی نمی‌کردم؛ چرا؟ چون پیش خود می‌گفتم که اولاً طرفِ رقابت، فردی است که لباس دین و روحانیت را به تن دارد و لااقل در این قضیه حد نگه می‌دارد؛ نه اینکه کاری نمی‌کند، بلکه بالأخره تا یک جایی جلو می‌رود، ثانیاً ایشان از اول انقلاب مسئولیت داشته، بنابراین لااقل حریم نظام و اصول اخلاقی انتخابات را نگه می‌دارد؛ ثالثاً اکنون رئیس‌جمهور است و شئونات رئیس‌‌جمهور را حفظ خواهد نمود؛ خوب، در انتخابات و خصوصاً ده روز آخر هر سه محاسبه ما به‌هم خورد.

رئیسی: از کاندیداتوری در انتخابات پشیمان نیستم

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع،tasnimnews.com

loading…

توصبحات بیشتر در موردانتخابات رئیسی

loading…

شما مطلب رئیسی: از کاندیداتوری در انتخابات پشیمان نیستم را می خوانید .

شما پست رئیسی: از کاندیداتوری در انتخابات پشیمان نیستم را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید

منبع خبر
سیمرغ

گردآوری توسط سایت دویاس

یک دیدگاه

  1. ممنون از سایت خوبتون که مطالبی در جهت افزایش آگاهی افراد قرار میدید.موفق باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *