خانه / عمومی / نیره پیروزبخت به عنوان مهندس برجسته معرفی شد

نیره پیروزبخت به عنوان مهندس برجسته معرفی شد

به نقل از سایت عصر ایران و به گزارش دویاس نیره پیروزبخت به عنوان مهندس برجسته معرفی شد و شب گذشته طی مراسمی از مهندسان و استادان برجسته و پایان نامه های برتر سال ۱۳۹۶ در دانشکده فنی دانشگاه تهران تجلیل به عمل آمد. به گزارش دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل، در این مراسم که از …برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید .

نیره پیروزبخت به عنوان مهندس برجسته معرفی شد

به نقل از سایت عصر ایران و به گزارش دویاس نیره پیروزبخت به عنوان مهندس برجسته معرفی شد و نیره پیروزبخت به عنوان مهندس برجسته معرفی شد

نیره پیروزبخت به عنوان مهندس برجسته معرفی شد

شب گذشته طی مراسمی از مهندسان و استادان برجسته و پایان نامه های برتر سال ۱۳۹۶ در دانشکده فنی دانشگاه تهران تجلیل به عمل آمد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل، در این مراسم که از سوی انجمن مهندسان مکانیک و با حضور جمعی از اعضای هیات علمی و روسای دانشگاههای فنی، اعضای انجمن مهندسان مکانیک و همچنین دانشجویان رشته مهندسی برگزار شد، پایان نامه های برتر سال ۱۳۹۵، اساتید راهنما، اساتید برجسته رشته های فنی و همچنین مهندسان برجسته تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم، نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران نیز به عنوان مهندس برجسته کشور معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
پیروزبخت در سخنرانی کوتاهی در این مراسم ، تشکل گرایی و وجود انجمن ها را در جامعه صنعتی ضروری دانست و اظهار داشت: همانگونه که رییس دولت تاکید دارند، باید فضا برای رشد و بالندگی جوانان کشور فراهم شود و با حمایت و راهنمایی اساتید پیشکسوت، جوانان لایق و شایسته را برای اداره آینده کشور آماده کرد.

ایران برجسته عصر معرفی

شما پست نیره پیروزبخت به عنوان مهندس برجسته معرفی شد را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید

منبع خبر
عصر ایران

ایران و برجسته و عصر و معرفی

گردآوری توسط سایت دویاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *