خانه / عمومی / حرکت جوانمردانه کوهنورد لرستانی در حادثه اشترانکوه

حرکت جوانمردانه کوهنورد لرستانی در حادثه اشترانکوه

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش دویاس حرکت جوانمردانه کوهنورد لرستانی در حادثه اشترانکوه و …برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید .

حرکت جوانمردانه کوهنورد لرستانی در حادثه اشترانکوه

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش دویاس حرکت جوانمردانه کوهنورد لرستانی در حادثه اشترانکوه و حرکت جوانمردانه کوهنورد لرستانی در حادثه اشترانکوه

حرکت جوانمردانه کوهنورد لرستانی در حادثه اشترانکوه

به گزارش خبرنگار مهر، رضا زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور با حضور در منزل «امان الله جوکار» کوه نورد الیگودرزی جان باخته در حادثه اشترانکوه، به خانواده وی تسلیت گفت.

حادثه حرکت مه

رضا زارعی در این دیدار، ضمن تمجید از تمامی کوهنوردان، دست اندرکاران و همیاری همه عناصر در عملیات جستجو و نجات اظهار داشت: نجات یافتگان حادثه اشترانکوه در گفت و گوهایی که داشتیم، بیان کردند که زنده یاد «امان الله جوکار» بعد از راهنمایی کوهنوردان گروه اول، برگشتند که باقیمانده گروه را به طرف پناهگاه راهنمایی کنند.

رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور تصریح کرد: این حرکت جوانمردانه از کوهنوردی مانند ایشان دور از انتظار نبود؛ «امان الله جوکار» جان خود را در این راه و برای نجات دیگر کوهنوردان فدا کرد.

حادثه و حرکت و مه

بر اساس این گزارش، در این دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، رئیس هیئت کوهنوردی استان لرستان، رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان خرم آباد به همراه جمعیت هلال احمر، وجمعی از هیئت های ورزشی الیگودرز و کوهنوردان همدل و همراه شهرستان حضور داشتند.

حرکت جوانمردانه کوهنورد لرستانی در حادثه اشترانکوه

شما پست حرکت جوانمردانه کوهنورد لرستانی در حادثه اشترانکوه را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید

منبع خبر
خبرگزاری مهر

توصبحات بیشتر در موردحادثه حرکت مه

گردآوری توسط سایت دویاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *