خانه / عمومی / آیفون های اولد سال ۲۰۱۸ به باتری با شکل L مجهز خواهند شد

آیفون های اولد سال ۲۰۱۸ به باتری با شکل L مجهز خواهند شد

به نقل از سایت گجت نیوز و به گزارش دویاس آیفون های اولد سال ۲۰۱۸ به باتری با شکل L مجهز خواهند شد و

به گفته مینگ چی کو، آیفون های اولد سال ۲۰۱۸ اپل به یک باتری با شکل L مجهز خواهد شد. این کار به ثبات قیمت گوشی و در عین حال افزایش ظرفیت باتری می‌انجامد. آیفون …برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید .

آیفون های اولد سال ۲۰۱۸ به باتری با شکل L مجهز خواهند شد

به نقل از سایت گجت نیوز و به گزارش دویاس آیفون های اولد سال ۲۰۱۸ به باتری با شکل L مجهز خواهند شد و

آیفون های اولد سال ۲۰۱۸ به باتری با شکل L مجهز خواهند شد

به گفته مینگ چی کو، آیفون های اولد سال ۲۰۱۸ اپل به یک باتری با شکل L مجهز خواهد شد. این کار به ثبات قیمت گوشی و در عین حال افزایش ظرفیت باتری می‌انجامد. آیفون ایکس کنونی اپل از دو باتری برخوردار است.

آیفون باتری سال شکل گجت مجهز

روز دیگری از راه رسید و شایعه جدیدی را در مورد آیفون های اولد سال ۲۰۱۸ اپل می‌شنویم. در جدیدترین این شایعات، گزارشی از سوی شرکت ژاپنی Nomura Securities منتشر شده که آن چه ما در مدل‌های آینده آیفون خواهیم دید را شرح می‌دهند. این گزارش ادعا می‌کند که اپل سه مدل آیفون سال آینده ارائه خواهد کرد که یکی از آن‌ها به نمایشگر LCD‌ دو مدل دیگر به نمایشگرهای OLED مجهز خواهند بود.

مدل ال سی دی این گوشی ها به یک نمایشگر لبه به لبه برخوردار بوده، شبیه به آیفون ایکس است و یک دوربین در قسمت پشتی آن نصب خواهد بود. دو مدل دیگر از آیفون های اولد سال ۲۰۱۸ همچنان از شکل و شمایل مشابه آیفون ایکس برخوردارند و به نمایشگرهای ۵٫۸ اینچی و ۶٫۵ اینچی تجهیز می‌شوند.

آیفون و باتری و سال و شکل و گجت و مجهز

آیفون های اولد سال 2018 به باتری با شکل L مجهز خواهند شد

به نقل از یک گزارش جدید دیگر که امروز توسط مینگ چی کو، تحلیلگر شرکت KGI Securities منتشر شده است، دو مدل آیفون اولد سال آینده از یک باتری جدید که شکل حرف “L” هستند بهره می‌برند. این کار به منظور استفاده صحیح‌تر از فضای داخل گوشی انجام خواهد گرفت. این تحلیلگر، تامین کننده باتری جدید آیفون های اولد سال ۲۰۱۸ اپل را نیز شرکت LGC مستقر در کره جنوبی اعلام کرده است. اپل امسال امیدوار بود تا این باتری مدرن را تصاحب کرده و در زیر قاب گوشی های خود استفاده کند، اما عملا آن برای سال ۲۰۱۷ قابل استفاده نبود.

آیفون های اولد سال ۲۰۱۸ به باتری با شکل L مجهز خواهند شد

آیفون های اولد سال 2018 به باتری با شکل L مجهز خواهند شد

باتری آیفون ایکس

توصبحات بیشتر در موردآیفون باتری سال شکل گجت مجهز

قیمت آیفون های اولد سال ۲۰۱۸ با وجود یک باتری بزرگ‌تر افزایش زیادی نخواهد داشت

در حالی که دو باتری داخل آیفون ایکس جمعا ظرفیتی برابر با ۲٫۷۱۶ میلی‌آمپر ساعت را به ارمغان میاورند، به نقل از مینگ چی کو آیفون ایکس سال آینده از یک باتری با ظرفیتی بین ۲٫۹۰۰ الی ۳٫۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت بهره‌مند خواهد بود. همچنین گفته می‌شود آیفون ۶٫۵ اینچی از یک باتری بزرگ‌تر ۳٫۳۰۰ الی ۳٫۴۰۰ میلی‌آمپر ساعتی و مدل ال سی دی آیفون ۲۰۱۸ (که گفته می‌شود از یک نمایشگر ۶٫۱ اینچی برخوردار است) نیز از یک باتری با ظرفیت ۲٫۸۵۰ الی ۲٫۹۵۰ میلی‌آمپر ساعت برخوردار خواهد بود. این به اپل اجازه می‌دهد تا قیمت محصول خود را ثابت نگه دارد. اپل همچنین برای این مدل ال سی دی از یک قاب فلزی (به جای قاب شیشه‌ای دو آیفون اولد دیگر) استفاده خواهد کرد تا قیمت آن عملا بین ۶۵۰ الی ۹۵۰ دلار باشد. گفته می‌شود این آیفون، ارزانترین گوشی سال ۲۰۱۸ اپل خواهد بود.

شما مطلب آیفون های اولد سال ۲۰۱۸ به باتری با شکل L مجهز خواهند شد را می خوانید .

شما پست آیفون های اولد سال ۲۰۱۸ به باتری با شکل L مجهز خواهند شد را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید

منبع خبر
گجت نیوز

گردآوری توسط سایت دویاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *