خانه / عمومی / ونگر: گل‌های نیمه اول به بهتر شدن روند تیم کمک کرد

ونگر: گل‌های نیمه اول به بهتر شدن روند تیم کمک کرد

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش دویاس ونگر: گل‌های نیمه اول به بهتر شدن روند تیم کمک کرد و به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرسن ونگر پس از برتری ۶ بر صفر تیمش مقابل باته بوریسف در هفته ششم مرحله گروهی لیگ اروپا گفت: یکی از بهترین بازی‌های چند ماه اخیر را انجام و بهترین پاسخ را به شکست ناعادلانه …برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید .

ونگر: گل‌های نیمه اول به بهتر شدن روند تیم کمک کرد

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش دویاس ونگر: گل‌های نیمه اول به بهتر شدن روند تیم کمک کرد و ونگر: گل‌های نیمه اول به بهتر شدن روند تیم کمک کرد

ونگر: گل‌های نیمه اول به بهتر شدن روند تیم کمک کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرسن ونگر پس از برتری ۶ بر صفر تیمش مقابل باته بوریسف در هفته ششم مرحله گروهی لیگ اروپا گفت: یکی از بهترین بازی‌های چند ماه اخیر را انجام و بهترین پاسخ را به شکست ناعادلانه ابتدای هفته مقابل منچستریونایتد دادیم. گل‌های نیمه اول به بهتر شدن روند تیم در نیمه دوم کمک کرد. با آن‌ گل‌ها از استرس ما کاسته شد و چون از پیروزی و پیش از آن، صعود مطمئن بودیم، بازی مورد علاقه و تمرین شده خودمان را انجام دادیم.

بهتر تیم روند کمک نیمه

 او افزود: برای برتری در این بازی نهایت تلاشمان را انجام دادیم. خوشحالم که پس از مدت‌ها گل زدن دبوشی را دیدم. همه بازیکنان تیم با نهایت توان تلاش کردند. مهم نیست رقیب ما در مرحله بعد چه تیمی است چون فعلا به بازی هفته آینده در لیگ برتر انگلیس می‌اندیشم.

 انتهای پیام/

بهتر و تیم و روند و کمک و نیمه

شما پست ونگر: گل‌های نیمه اول به بهتر شدن روند تیم کمک کرد را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید

منبع خبر
تسنیم

ونگر: گل‌های نیمه اول به بهتر شدن روند تیم کمک کرد

گردآوری توسط سایت دویاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *