خانه / عمومی / پیشنهاد کمک قاچاقچیان به صادرکنندگان

پیشنهاد کمک قاچاقچیان به صادرکنندگان


پیشنهاد کمک قاچاقچیان به صادرکنندگان

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش دویاس پیشنهاد کمک قاچاقچیان به صادرکنندگان و محسن بهرامی ارض اقدس در گفت و گو با خبرنگار بازرگانی خبرگزاری تسنیم درباره افزایش تعرفه واردات کالا و تأثیرات آن بر کالاهای مصرفی مردم اظهار کرد: مالیات ارزش‌افزوده روی … ، برای خواندن ادامه این مطلب با ما همراه باشید .
پیشنهاد کمک

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش دویاس پیشنهاد کمک قاچاقچیان به صادرکنندگان و پیشنهاد کمک قاچاقچیان به صادرکنندگان

محسن بهرامی ارض اقدس در گفت و گو با خبرنگار بازرگانی خبرگزاری تسنیم درباره افزایش تعرفه واردات کالا و تأثیرات آن بر کالاهای مصرفی مردم اظهار کرد: مالیات ارزش‌افزوده روی عموم کالاهای با غیر از کالاهای عمومی، معیشتی و کشاورزی دریافت می‌شود اما دریافت هر نوع دریافت مالیات از کالاهای مصرفی معیشتی، هزینه‌های سبد خانوار را به‌شدت بالا می‌برد.

وی افزود: اما درصورتی‌که بتوانیم میان دریافت عوارض ویژه از کالاهای وارداتی و پرداخت جوایز صادراتی پیوندی بزنیم، بحث دیگر و امری منطقی است اما باید ابعاد آن نیز بررسی شود.

دبیر ستاد تنظیم بازار تصریح کرد: به نظر بنده به‌جای این کار می‌توان سهمی ازدرآمدهای حاصله از کشف کالاهای قاچاق را که محل اقتصاد رسمی است به این کار اختصاص دهیم که طرحی زودبازده نیز است.

بهرامی ارض اقدس گفت: واردکنندگان رسمی ما در مسیری هستند که تمام حق‌وحقوق دولتی را پرداخت می‌کنند و وضع یک هزینه جدید به بازار واردات رسمی فاقد منطق است و باید از افرادی که به‌صورت رسمی فعالیت می‌کنند و مخل اقتصاد هستند این پول را دریافت کرد و در واقع آنها به‌جای فعالان رسمی نقره‌داغ شوند.

انتهای پیام/

شما پست پیشنهاد کمک قاچاقچیان به صادرکنندگان را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید

منبع خبر
تسنیم

این مطلب در مورد پیشنهاد کمک می باشد .


گردآوری توسط سایت دویاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *