خانه / عمومی / ترامپ: در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ «شکست ناپذیر» هستم!

ترامپ: در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ «شکست ناپذیر» هستم!


ترامپ: در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ «شکست ناپذیر» هستم!

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش دویاس ترامپ: در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ «شکست ناپذیر» هستم! و … ، برای خواندن ادامه این مطلب با ما همراه باشید .
انتخابات ترامپ مهر

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش دویاس ترامپ: در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ «شکست ناپذیر» هستم! و ترامپ: در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ «شکست ناپذیر» هستم!

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بلومبرگ، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز شنبه در ادعایی جدید خود را نامزد «شکست ناپذیر» انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا معرفی کرد!

شاید دلیلِ طرح این ادعا از سوی ترامپ، موفقیت وی در کسب آرای موافق اعضای سنا به لایحه مهم «کاهش مالیات» در روز شنبه باشد که اولین پیروزی مهم ترامپ در نخستین سال ریاست جمهوری اش بشمار می رود.

وی در اینباره گفت: «در حال حاضر ما شکست ناپذیر هستیم؛ مگر اینکه آنها [جمهوریخواهان] نامزد دیگری را مدنظر داشته باشند که ما از آن اطلاع نداریم».

گفتنی است که مجلس سنای آمریکا روز شنبه به جامع ترین طرح بازنویسی قوانین مالیاتی آمریکا- که در سه دهه گذشته بی سابقه بود- رأی مثبت داد که این به معنای کاهش چشمگیر نرخ مالیات بر شرکتها و کاهشی موقت در نرخ مالیات برای اکثر آمریکائیان است.

تصویب این لایحه، از دهه ۱۹۸۰ میلادی به این سو، بزرگترین تغییر در نظام مالیاتی آمریکا محسوب می شود.

این درحالی است که یکی از کمیته‌های سنا پیشتر هشدار داده بود که کاهش هنگفت مالیات می تواند کسری بودجه آمریکا را تا یک تریلیون دلار دیگر افزایش دهد.

با این‌حال، ترامپ مشتاقانه خواهان عملی کردن لایحه جدید تا پایان سال میلادی جاری (۲۰۱۷) است.

تا پیش از امضای ترامپ و تبدیل این لایحه به قانون، تنها کاری که باقی می‌ماند ادغام لایحه مالیاتی سنا با نسخه‌ای است که مجلس نمایندگان آمریکا ماه گذشته به تصویب رساند.

شما پست ترامپ: در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ «شکست ناپذیر» هستم! را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید

منبع خبر
خبرگزاری مهر

این مطلب در مورد انتخابات ترامپ مهر می باشد .


گردآوری توسط سایت دویاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *